Türkiye Yelken Federasyonu IOM Sınıf Komitesi olarak günümüzde tanıtım, haber alma ve bilgi paylaşma konularında neredeyse liste başına oturmuş olan sosyal medya platformunu daha etkin kullanabilmek amacıyla Sınıf Komitemiz sosyal medya hesaplarını güncelledik ve daha önce olmadığımız platformlarda da yerimizi aldık.

İlk olarak 25 Temmuz 2014 tarihinde açtığımız IOM Turkey Facebook grubu ile sosyal medya alanına girmiştik. 2018 sonunda ise Sınıf Komitesi Resmi Instagram hesabın açmıştık. Artık Sınıf Komitesi resmi Facebook sayfamız, resmi Instagram ve twitter hesaplarımız aktif hale gelmiştir. Komitemizce yapılan tüm resmi duyurular, bildirim ve haberleri websitemiz ile eş zamanlı olarak resmi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. IOM Turkey Facebook grubumuz aynı şekilde kullanımdadır. Halen yurtiçi ve yurt dışından toplam 246 aktif üyesi bulunan bu grup üyelerin grup içi paylaşımları ile zenginleşmeye devam edecektir.

Güncel sosyal medya hesaplarımız aşağıda listelenmiştir. Hesaplarımıza aşağıdaki ikonlara tıklarayak ve her zaman websitemizin ana sayfası sağ alt bölümündeki linklerden de erişebilirsiniz.

 

facebook icon   IOM Sınıf Komitesi Resmi Facebook Sayfası (@iomclassturkey)
instagram new   IOM Sınıf Komitesi Resmi Instagram Hesabı (@iom_turkey)
Twitter Logo new   IOM Sınıf Komitesi Resmi Twitter Hesabı (@iomclassturkey)
facebook icon   IOM Sınıfı Facebook Grubu (IOM Turkey)

 

 

 

 

 

worldsailing

IRSA Logo 2

IOMICAbanner

Tyf Logosu cmyk 3