Yaklaşan Etkinlikler

Etkinlik yok

 

2020 yılı IOMICA Genel Kurulu 14 Eylül - 16 Kasım tarihleri arasında devam etmektedir. Elektronik ortamda yürütülen genel kurul süreci kapsamında tüm sporcu listemizi, yıllık faaliyet raporumuzu IOMCA ile paylaştık. Şimdi üçüncü aşamaya geldik. Bu aşama her yıl olduğu gibi sunulan önergelerin oylanması aşamasıdır. Bu yıl çift sayılı yıl olduğundan seçim yılı değildir. Mevcut kadrolar göreve devam edecektir ve sadece sunulan önergeler oylanacaktır.

Bu yıl beş adet önerge ülkelerin oylamasına sunulmuştur. Oylama sürecini hatırlatmak gerekirse; 

Türkiye olarak 2 oy hakkımız var. Bu iki oyun oluşumu ise siz IOM sporcularının oylamaları ile oluşuyor. Örneğin A maddesi için 20 sporcu oy kullandı ve 15 Evet, 4 Hayır ve 1 Çekimser oy topladık. Buna göre Türkiye'nin bu madde için oyu 2 adet Evet şeklinde oluyor.

Sizlere kolaylık olması açısından oylarınızı girebilmeniz için basit bir form düzenledik. Ayrıca orjinali ve detaylı anlatımı İngilizce olan önergelerin özet Türkçe metinlerini bu forma yazdık. Türkçe bilgiler özet olarak hazırlanmıştır. Kapsamlı içerik için aynı sayfadaki linki kullanarak orijinal metni edinip okuyunuz.

Lütfen rastgele cevap vermeyin, emin olmadığınız konuda çekimser oy kullanın veya bizlere danışarak maddeyi daha iyi anlamaya çalışıp ondan sonra oyunuzu kullanın. 

Oylarınızı vermek için son tarih 13 Kasım 2020 saat 23:59'dur. Toplanan oylar 14 Kasım'da IOMICA'ya iletilecektir.

Oylama sayfasına girmek için tıklayın

worldsailing

IRSA Logo 2

IOMICAbanner

Tyf Logosu cmyk 3